a
IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Holly Amelia Cunningham


 

 Holly Amelia Cunningham

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Holly Cunningham

Holly Cunningham

Liczba postów : 2

Holly Amelia Cunningham Empty
PisanieTemat: Holly Amelia Cunningham   Holly Amelia Cunningham I_icon_minitimeNie Sty 26, 2020 10:43 pm


Holly Cunningham

Elizabeth Olsen




Informacje:

Data i miejsce urodzenia :29,07,1990, BURFORD  
Stan cywilny: panna
Zawód: pielęgniarka
Wiek: 30 lat

Historia:

Moje życie nigdy nie było złe. Byłam zadowolona. Miałam cudownych rodziców i wspaniałe dzieciństwo. Uczyłam się świetnie, mama i tata byli ze mnie bardzo dumni, to dodawało mi wiatru w skrzydła i szłam dalej. Od zawsze wiedziałam, że chce zostać pielęgniarką. Zdawałam sobie sprawę , że wymaga to wiele nauki oraz poświęcenia, ta praca jest tak samo trudna i wymagająca jak praca lekarza, chociaż często pielęgniarki dwa niedoceniane. Pracowałam w domu seniorów jako wolontariusz. Uwielbiałam to, ale pewnego dnia, w moje piętnaste urodziny coś się zmieniło. Świętowałam ten dzień że swoimi przyjaciółmi na imprezie. Właśnie tam poznałam jego – przystojnego chłopaka, który zwrócił mi w głowie, pewnie odrobina alkoholu, która wypiłam też się do tego przyczyniła. Przespałam sie z nim. Nie sądziłam, że będzie to miało takie konsekwencje. Jakie? Po kilku tygodniach okazało się, że jestem w ciąży. Wiedziałam, że to dziecko Milesa, bo był on moim jedynym partnerem. Chciałam się zachować tak jak trzeba i powiedziałam mu o dziecku, ale nic od niego nie chciałam. Niestety, ale po jakimś czasie straciłam dziecko. Byłam zdruzgotana, ale musiałam sie pozbierać i robiłam dalej to co chciałam. Kocham pracę pielęgniarki.
ciekawostki  


Ciekawostki:

CHARAKTERHolly to bardzo sympatyczna osoba o wielkim sercu. Uwielbia ludzi i przebywać w ich towarzystwie. Jest naprawdę dobrą przyjaciółką i dla swoim bliskich jest w stanie zrobić wszystko – w granicach swoim możliwości oczywiście. Nie jest naiwna, dokonale wie kiedy ktoś próbuje ja wykorzystać. Ta. Powodzenia! Nad życie kocha swojego syna i musiała dla niego zrezygnować z wielu rzeczy, ale niczego nie żałuje. Swoją pracę wykonuje najlepiej jak potrafi i trzeba przyznać, że jest w tym cholernie dobra. Była jedną z najlepszych pielęgniarek w Londynie. Punktualna i obowiązkowa. Zawsze ma uśmiech na twarzy. Większość osób uważa, że Holly to pusta i ładna laska, szkoda, że nie wiedzą jak się mylą. Jest inteligentna, dobra, ma łeb na karku tak jak trzeba.
CIEKAWOSTKI
~ jej ulubioną porą roku jest zima. Uwielbia te krajobrazy zdobione śniegiem oraz obrazy, które maluje mróz. 
~ kiedyś została napadnięta i przez to brała nauki samoobrony. Nie ma żadnych lęków, ale przezorny zawsze ubezpieczony. 
~ kocha modę, co prawda nie może sobie pozwolić na ciuchy od projektantów, ale przecież w sieciówkach też może się dobrze ubrać! 
~ kiedy ma czas zdarza się jej nawet przerabiać swoje ubrania, w ten sposób daje im drugie życie i może je dalej nosić. 
~ ma sporo kolekcję książek. Nawet zastanawia się czy nie przerobić jednego pomieszczenia na biblioteczne, bo to książki w kartonach to hańba dla nich. 
~ Adoptowała psa i  dała mu na imię Ivo. Miał to być mały piesek, ale urósł tak że sięga Holly do bioder. Jest wielki i włochaty, jak duży szczeniak. 
~ bardzo przeżyła śmieć swojej babki, gdy była nastolatką. Była z nią bardzo zżyta. 


Strona 2 z 2
Idź do strony:  «   1 2


© kotlet barani  



[/quote]
Powrót do góry Go down
 

Holly Amelia Cunningham

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karty :: Kobiety-