a
IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Florence Larson


 

 Florence Larson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Florence Larson

Florence Larson

Liczba postów : 17

Florence Larson Empty
PisanieTemat: Florence Larson   Florence Larson I_icon_minitimeWto Sty 28, 2020 2:39 pm


Florence Maggie Larson

Halston Sage




Informacje:

Data i miejsce urodzenia :28.07.1995R, CHICAGO  
Stan cywilny: panna
Zawód: studentka weterynarii, bezrobotna
Wiek: 24 lata

Historia:

Nigdy nie byłam grzecznym dzieckiem. Byłam trochę jak kot, chodziłam własnymi ścieżkami i miałam gdzieś zdanie innych, nawet własnych rodziców. Nie zrobiłam żadnej rzeczy, z której byliby dumni. Jako mała dziewczynka wolałam ganiać za chłopakami i dokuczać innym. Ciąganie dziewczyn za włosy? Również to robiłam, bo wolałam towarzystwo płci przeciwnej, jakoś tak lepiej było mi się dogadać z facetami. Mając dwanaście lat pocałowałam chłopaka, ale i dziewczynę! Wtedy już wiedziałam, coś jest „nie tak” ze mną. Nie tylko podobali mi się chłopacy, ale i dziewczyny. Na obozie letnim byłam nawet w związku, z młodszą od siebie o rok dziewczyną. Byłam zakochana, wiecie? Jak to na szczeniaka przystało. Rodzice nie popierali mojego zachowania, ale miałam to w nosie. Ważne, że moje starsze siostry stały murem za mną. To im mówiłam o swoich problemach; o pierwszym zawodzie miłosnym, o pierwszej bijatyce, o trzymaniu się za ręce z dziewczyną czy to chłopakiem.
A co było później? Bunt nastolatki. Nie chciałam się uczyć. Chodziłam na wiele imprez, gdzie na jednej z nich straciłam dziewictwo z facetem dużo starszym ode mnie, a imienia jego już dawno nie pamiętam. Problemy z policją? Oczywiście, że tak. Bo kto w młodym wieku niczego nie kradnie? Chciałam spróbować wszystkiego w tak młodym wieku.
Przyszedł w końcu taki moment w moim życiu, że zakochałam się. Zakochałam się w chłopaku, który był starszy ode mnie o sześć lat. Z początku nie myślałam, że chodziło mu tylko o jedno. Ale w łóżku to był naaaprawdę cudowny! To właśnie z nim miałam najlepszy seks w swoim krótkim życiu, a uwierzcie mi, że miałam ich tyle, że nie da się tego zliczyć na palcach jednej ręki. Zachowywałam się jak tania dziwka, ale nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało. Wracając jednak do tematu Geralda, wpadliśmy. Byłam w ciąży! W wieku siedemnastu lat. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje. Może trochę cieszyłam się z tego faktu? Ale wszystko zmieniło się w momencie, gdy wyjawiłam Gerry’emu całą prawdę. Zostawił mnie, rozumiecie? Zostawił samą na pastwę losu. Nienawidziłam siebie za to. Nienawidziłam tego dziecka, które zaczynało rozwijać się we mnie. Usunęłam ciążę. Ale nie rozpaczałam zbyt długo po tym facecie. Dosyć szybko się pocieszyłam. Poszłam z jednym do łóżka. Później był drugi, trzeci i dziesiąty. Ale byłam już w takim wieku, że musiałam zacząć myśleć nad swoją przyszłością. I wiecie co? Chciałam pójść na weterynarię. Musiałam przyłożyć się trochę bardziej do nauki, co w moim przypadku było nieco trudne, zważywszy na mój styl bycia. Ale koniec końców udało mi się. Dostałam się nawet na wymarzoną uczelnię, ale tutaj, w Chicago.
Znowu coś poszło nie tak. Znowu zaszłam w ciążę. Jak ja to robiłam? Ale nie byłam na to gotowa. Zwłaszcza, że przespałam się z zupełnie przypadkowym facetem. Usunęłam, znowu. Rodzice nie byli ze mnie dumni, wyrzucili mnie nawet z domu. A ja co? Musiałam myśleć i to szybko. Wyniosłam się do starszej siostry - Emily.
I dalej zamierzam popełniać te same błędy.


Ciekawostki:


∫ jest biseksualna, więc z tego powodu spotykały ją różne przykrości, ale nie przejmowała się tym za bardzo, bo przecież jest XXI wiek i ludzie powinni pójść naprzód, a nie zachowywać się w jak pie.. średniowieczu
∫ dwa razy była w ciąży i dwa razy je usuwała, bo jednak stwierdziła, że nie chciała być uwiązana do dziecka
∫ ciągle by tylko imprezowała i piła, w międzyczasie robiąc głupie rzeczy i nie ponosząc za to konsekwencji
∫ jest łatwa, więc jeśli zaproponujesz jej pójście do łóżka, z całą pewnością przystanie na twoją propozycję
∫ uwielbia pająki! ma nawet jednego, którego nazwała Gerald; na cześć swojego byłego chłopaka, nie pytajcie dlaczego
∫ uzależniona od telefonu, nie rozstaje się z nim nawet jak idzie do łazienki
∫ maniaczka Netflixa i ich produkcji serialowych
∫ papla wszystko, co jej ślina na język przyniesie
∫ dosyć często sięga po różnej maści tabletki, nawet gdy nic ją nie boli; może się uzależniła?
∫ wódka z tonikiem! do tego dodać jeszcze papierosy i może umierać szczęśliwa
∫ gardzi sportem, nie lubi biegać, a zwłaszcza nie lubi oglądać jak banda przygłupów biega po boisku za piłką
∫ nigdy nie była na żadnej diecie, pochłania wszystko co wlezie, a jej figura jeszcze nigdy na tym nie ucierpiała


© kotlet barani  



[/quote]
Powrót do góry Go down
 

Florence Larson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karty :: Kobiety-